'Het hele gezin geniet van de vrijheid die wij voelen....het is namelijk nu elke dag WEEKEND!'

 
       

Wij zijn Emile & Carla Peeters uit Oostvoorne en sinds een aantal jaren hebben wij een succesvolle business uitgebouwd van thuis uit met Herbalife.

Wij hadden allebei een goede baan. Emile's achtergrond is 12 jaar projectleider in de ICT, Carla's achtergrond is dokters/tandartsassistente. We merkten echter steeds vaker dat we geen voldoening meer uit ons werk haalden en dat we steeds vaker uit gingen kijken naar de vrije dagen, weekenden en vakanties.

We kwamen tot de conclusie dat we het gewoon ontzettend zat waren om voor de dromen van een ander (die van onze werkgever) te werken en niet aan die van onszelf. Wat we wel hadden was een stressvol leven, vaak moe, files, lange werkdagen en weinig tijd voor elkaar en onze kinderen.

Wij gingen ons afvragen of dit alles was wat het leven te bieden had. Er zou toch een mogelijkheid moeten zijn om een inkomen te verdienen dat ons de vrijheid en flexibiliteit zou geven om onze dromen waar te maken ?

Het was op dit punt in ons leven dat de zakelijke mogelijkheid met Herbalife ons werd aangeboden. Het was mogelijk dat wij hiermee part time ging werken, buiten ons werk om en goed te combineren met de opvoeding van onze 2 kinderen - Lars (9) en Koert (7). We hadden zelf ongelooflijk goede resultaten met de produkten. Carla – chronische darmproblemen verbeterd, ondersteund door de Herbalife supplementen en Emile 8 kilo afgeslankt en veel energieker. Dit gaf ons het volste vertrouwen dat we iets unieks in handen hadden.

De eerste maand verdienden wij al € 300 extra! Binnen 2 jaar, verdienden wij meer dan wij in onze fulltime banen verdienden en besloten wij om onze baas te ontslaan! Ons gemiddeld inkomen stijgt nu al boven de € 5500 per maand!

We hebben daarvan een nieuwe 4WD gekocht en werken nu vanuit huis en tuin (als het lekker weer is natuurlijk).

Het hele gezin geniet nu van de vrijheid die wij voelen....het is nu namelijk ELKE DAG WEEKEND.

We houden ook van reizen. We zijn al verschillende keren voor ons bedrijf in het buitenland geweest, in vele landen van Europa!

Maar het belangrijkste van alles is wel dat wij met enorm veel plezier en voldoening werken, omdat wij eigen baas zijn en omdat wij anderen kunnen helpen hun doelen te bereiken.

Werken met Herbalife is het leukste wat we ooit gedaan hebben en we zijn er hartstikke trots op dat we deel mogen uitmaken van zo’n ongelooflijk bedrijf, waar waardering, respect en vooral ook plezier zo hoog in het vaandel staan.

Als je altijd al eigen baas had willen worden van een succesvol bedrijf en dat wil je vanuit huis opbouwen, zonder investeringen maar wel met onmiddellijke omzet en winst, met een marketingplan dat zich al heeft bewezen en klaar is om omzet te maken, met producten waarover klanten zó tevreden zijn dat ze zichzelf verkopen?

...dan is Herbalife het bedrijf voor jou!

Disclaimer: " Inkomensvoorbeelden zijn indicatief voor wat bereikt kan worden. Ze zijn niet bedoeld om te suggereren dat iedereen dezelfde inkomens zal bereiken. Individueel succes is afhankelijk van een reeks factoren met inbegrip van inzet, hard werk en toewijding van de betrokkene".